Projektid

 • BeWise

  2010. aastal loodud kõrgkoolide ja JCI vaheline koolitusprojekt. Projekti eesmärk on pakkuda Eesti kõrgharidusele lisaväärtust aidates kooli tuua praktikutest külalislektoreid.

  Vaata ka BeWise kodulehte.

 • RatRace

  Heategevuslik üritus, kus toredad kontorirotid läbivad põneva raja, nautides meeleolukat lavaprogrammi ja suurepärast seltskonda. Ürituse eesmärgiks on tuua kontoris istujad tänavale ja nii läbi huumoriprisma propageerida heategevust ja liikuvat elustiili.

  Lisainfo leiad Facebook´ist.

 • BeInspired by…

  On hubases õhkkonnas ja väikeses seltskonnas toimuv ürituste sari, kuhu kutsume inspireerivaid inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Kohtumised on personaalsed ja võimaldavad nii inspireerijatel kui ka inspireeritavatel end täielikult vabalt tunda ja avada. Näiteks on meid insipeerimas käinud Peep Vain, Kaido Pajumaa, Jaak Roosaare, Tuuli Roosma, Alar Ojastu, Armin Kõomägi, Reet Aus ning Mary Jordan.

 • Jõulupuu

  JCI Jõulupuu projekti eesmärk on tuua jõulurõõmu raskes olukorras peredesse ning olla ühenduslüli andjate ja saajate vahel. Jõulupuu abil saavad kingituse lapsed, kes on pärit toimetulekuraskustega perest. Jõulupuu loodabki tuua just nendele lastele killukest jõulurõõmu, et luua positiivseid muutusi ühiskonnas.

  Lisainfot leiad Facebook‘ist.

  © Copyright 2018
  JCI Estonia MTÜ I Reg nr: 80089741 I jci@jci.ee

  facebooktwitteryoutube