MIKS OLLA JCI LIIGE?

Kui sa tahad astuda sammukese lähemale tuleviku liidriks saamisel, siis võta meiega ühendust ja täida ära huvilise vorm. Võtame Sinuga ühendust ja räägime lähemalt, milliseid võimalusi me Sulle pakkuda saame ning milliseid ideid saad Sa meie koja juures algatada ja proovida ning kuidas see saab olema seotud liidriks kasvamisega.

Õpi läbi tegevuste

Pane käed külge ja hakka pihta! Proovi, eksi ja proovi uuesti. See on turvaline keskkond, kus sa õpid läbi praktiliste tegevuste.

Sul on läbi projektide, töötubade ja organisatsiooni juhtimise võimalus siin omandada uusi oskusi väljaspool tavapärast tööelu ja panna end juhtivatel kohtadel või mõnes muus rollis proovile juba enne kui Sinu tööandja saab Sulle midagi sarnast pakkuda. Lisaks praktilisele kogemusele, õpid tundma nii iseennast kui seda, kuidas erinevad inimtüübid, mõtteviisid ja töövõtted praktikas kokku kõlavad.  

Arenda meeskonnatöö kogemusi

Kuidas meeskonnad tekivad ja milliseid arenguetappe nad läbivad? Millised inimtüübid suudavad koostööstööd teha? Seda kõike saad õppida läbi erinevates projektimeeskondades osalemise ning  nende juhtimise. 

Samuti annab see Sulle võimaluse avastada, milline meeskonnamängija Sa ise oled.

Ligipääs JCI Estonia liikmetele suunatud sündmustele

Liikmena jõuab info JCI sündmustest Sinuni kiiremini ning samuti on Sul võimalus neil osaleda liikmehinnaga. 

Liitu JCI uudiskirjaga lehe jaluses. 

JCI liikmemärk on Sinu liikmestaatuse sümbol

 Iga liige saab endale JCI liikmemärgi. 

Kanna seda uhkusega ja ole nähtav aktiivne JCI liige nii Eestis kui välismaal.

Suurenda enda suhtlusvõrgustikku, sh rahvusvahelist

Suurepärane võimalus laiendada sidemeid välismaaga ning arendada välismaalastega suhtlemise kogemust. Noortekodade twinning-projektid ja ühistegevused ulatuvad üle kogu maailma.

Hääleõigus kojaelu otsustes ja koja juhtimine

JCI filosoofia on one year to lead.

Iga koja liige saab olla ühes valitud ametis ühe aasta, mis tähendab pidevat rotatsiooni ja liikme jaoks edasiliikumise võimalust. 

Olles hääleõiguslik liige, saad Sa päriselt kaasa rääkida organisatsiooni toimimises ja arengutes.

Algata ühiskondlike olulisi muutusi

Suurepärane võimalus mõjutada ühiskonda ja muuta keskkonda elamisväärseks. JCI kojad peavad silmas säästlikku arengu põhimõtteid ja tegutsevad teadmises, et ühiskonna muutmine algab iseenda arendamisest.

Platvorm Sinu projektide elluviimiseks

Vii enda kirg järgmisele tasemele. Igaühel meist on meie ümber midagi, mida tahaks muuta. JCI pakub Sulle platvormi selleks, et saaksid enda ideid koos teiste sama innukate inimestega ellu viia. Eesmärk pole ainult avaldada mõju ühiskonnale, vaid samas õppida selle käigus liidrioskusi.

Kui Su idee toetab JCI visiooni, missiooni ja kreedot ning läheb kokku koja lühi- ja pikalajaliste eesmärkidega, siis anna endast märku täites huvilise vorm ja alusta oma meeskonna kokku panekuga. 

Ligipääs erinevatele koolitustele

Paneme suurt rõhku oma liikmete arendamisele ja juhtimiskoolitusele. Mitmekesised kojasisesed- ning rahvusvahelised koolitused pakuvad kogemusi eluks ja professionaalseks arenguks. 

JCI pakub mitmeid enda poolt välja töötatud koolitusi ja akadeemiaid liidrioskuste arendamiseks.

Koolitusi viivad läbi nii Eesti kui ka teiste riikide JCI koolitajad ja coachid.

Võimalus osaleda rahvusvahelistel üritustel, mida on JCI poolt korraldatud

Võimalus osaleda rahvusvahelistel üritustel, mida on JCI poolt korraldatud. Sinu liikmelisust märgatakse ka rahvuvaheliselt ja selleks on rahvusvahelistel JCI sündmustel Sulle liikmehind; mitteliikmele kehtivad lisatasud osalemiseks. 

Samuti on Sul liikmena võimalik osaleda erinevatel koolitustel ja akadeemiatel üle maailma, mida JCI enda liikmetele liidrioskuste arendamiseks pakub. JCI pakub üle 10 ametliku rahvusvahelise konverentsi ja akadeemia üle maailma.

Tee asju sarnaseid väärtusi kandvate inimestega

JCI missioon on pakkuda arenguvõimalusi, mis innustavad noori inimesi positiivset muutust looma. Kõik JCI liikmed üle maailma töötavad selle nimel. 

Koos sarnaseid väärtusi kandvate inimestega on huvitav ellu viia projekte ja veeta ka vaba aega. 

Tule liitu JCI-ga!

Tunne tegemisest rõõmu

Suurepärane võimalus sisustada oma vaba aega sellisel moel, et “vihm” ja “raju” ei suuda meeleolu rikkuda. 

Läbi tegevuste ei saa Sa ainult uusi kogemusi, vaid sellest sünnivad uued sõprussuhted, mälestused ja eduelamused. 

Teeme ka tõsiseid asju nii, et säiliks FUN!