Eesti tulevaste olümpia- ja lavatähtede edulood Heade Mõtete kalendris!

JCI Toomemäe Ettevõtlike Noorte Koda on koostöös Tartu linnavalitsusega valmis saanud noorte tippsportlaste ja lavatähtede edulugusid tutvustava Heade Mõtete kalendri, mille soetamisega saab 5€-ga toetada JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fondi.

 Heade Mõtete kalendris on välja toodud kõik noored Tartumaa tippsportlased ja andekad talendid, kelle eduteed on JCI Toomemäe juba varasemalt läbi heategevusprojektide toetanud. Oma teekonda tipu suunas, eneseületusi ja võite on jaganud mitmed juba praegu ennast rahvusvaheliselt tõestanud noored. Kalendrile on oma loo jutustanud ujuja Kregor Zirk, kergejõustiklane Hans-Christian Hausenberg, korvpallur Hugo Erkmaa, veemotosportlane Stefan Arand, eriolümpialane Anneli Tauts jpt.

Inspireerivatele edulugudele kõrvalt leiab kalendrist igalt päevalt ka 365 põnevat mõtet või tegu, mis motiveerivad inimest harjumuspärasest elurütmist välja tulema. „Heade Mõtete kalendri müügitulust saadava rahaga toetame juba edaspidi uute pealekasvavate andekate noorte huvitegevust, nende kõrget lendu ja sihtide saavutamist”, sõnas JCI Toomemäe koja kalendri projektijuht ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Kairit Austa.

Kalendrit on võimalik omale soetada Tartu Tasku Keskuse Rahva Raamatu kauplusest või www.jci.ee veebipoest.

JCI Toomemäe koda on alates 2012. aastast koostöös Tartu linna ja Tartu Kultuurkapitaliga jaganud stipendiume juba rohkem kui 20-le andekale noorele. Tänaseks on noorte arengusse suunatud üle 10 000 euro. Toetusrahad on kogutud läbi erinevate JCI Toomemäe poolt korraldatud heategevuslike projektide (nt. Kontorirottide Heategevusjooks, Palliralli).

Andekate noorte talentidega kalendri väljaandmisele on õla alla pannud Tartu linn, Haridus- ja Teadusministeerium, Ülenurme vald, Tartu Lennujaam, Tartu Rahvaülikool ninglisaks väga palju inimesi, kes panustasid aega vabatahtlikuna.

Lähem info:

https://www.facebook.com/lasteandearengufond/

Galerii
Lisainfo:
Kairit Austa

JCI Toomemäe Ettevõtlike Noorte Koda
Tel:  5665 8129
kairit.austa@jci.ee