JCI Baltic Conference 2017 – Be there soon!

Sõbrad!
Konverentsini on jäänud VAID 1 nädal!
REGISTREERU SIIN!
PS! Kui Sul ei õnnestu kogu konverentsil osaleda, siis kirjuta info@jcibc2017.ee ja uuri osapakettide variante ja maksumusi. Ootame Sind väga! 

Mis on konverentsi IMPACT! CAMPAIGN ja kuidas saad Sina kaasa lüüa?

Meie kaasaegses edule suunatud ja „alati kättesaadaval“ maailmas on väga lihtne kaotada tasakaalu. Me töötame palju, tegutseme vabatahtlikena projektides, viime ellu oma isiklikke unistusi ning rabame selle nimel, et kõigele lisaks oma salajane äriidee teoks teha. Me põleme eredalt! Ja – me põleme läbi. Meist saavad „töötavad surnud“.
 
Kas meie suudame seda ringi peatada? Kas meie võimuses on kujundada tervislikku töökultuuri, kus aja maha võtmine on sama loomulik kui hingamine? Kus me ei pea tundma häbi, kui vajame puhkust? Jah, suudame! Meist igaühe sees on jõud seda muutust mõjutada!

Balti Konverentsi idee sünnist alates on selle üheks olulisemaks eesmärgiks olnud midagi päriselt ära teha – et konverentsi mõju ulatuks ühest sündmusest kaugemale.

Koostöös Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemiaga oleme konverentsi raames algatanud kampaaniaprogrammi, mille teemaks on vaimne ja füüsiline tervis töökohal – terve töötamine ja töökultuur.

Oleme endale püstitanud küsimuse: “Läbipõlemise äärel töötamine – kelle probleem see on?“.
 
Näeme, et ühiskonnas on vaja tõsta teadlikkust tervemast töötamisest, et edu saavutamine ei toimuks tervise arvelt. Soovime olla selle teema eestkõnelejad ja lahenduste leidmise eestvedajad.

Kui ka Sina soovid olla osa millestki suurest ning aidata kaasa tervema töökultuuri loomisele, siis võta kindlasti osa konverentsi raames toimuvatest IMPACT! CAMPAIGN märkega töötubadest ning anna ise ja kutsu üles ka oma sõpru andma hoogu HOOANDJAS üles seatud kampaaniale. See on meie võimalus rääkida kaasa olulistel teemadel ühiskonnas ning seista lahenduste leidmise eest.

Tule ja toeta ühist missiooni! Ole osa positiivsest muutusest! Registreeru kampaaniaga seotud sündmustele (vt allpool).

IMPACT! CAMPAIGN programmi osadeks on:

  1. Ühisrahastuskampaania HOOANDJAS: 10 töötoa korraldamiseks töötajatele, tööandjatele ja noortele tööturule sisenejatele terve töötamise ja tervisliku töökultuuri teemadel.
  2. IMPACT! CAMPAIGN: Mini-Hackathon. Mis saama hakkab? Lükkame hoo sisse meie Hooandja kampaaniale “Loenguseeria “Vaimne ja füüsiline tervis töökohal””. Kaasame mini-hackathonile teised terve töötamise ja töökultuuri pärast muret tundvad organisatsioonid, kes aitavad omalt poolt probleemi avada ning on meile hackathonis lahenduste leidmisel ekspertideks ja mentoriteks. Üheskoos: 1) Loome videod, mis kirjeldavad probleemi tagamaid ja ulatust. 2) Paneme kirja terve töötamise ja töökultuuri põhimõtted, millele kirjutame ise töötajate ja ettevõtjatena alla ning kutsume ka teisi alla kirjutama. 3) Töötame koos välja loengute programmi ja formaadi. 4) Kutsume oma sõpru ja tuttavaid meie Hooandja kampaaniat toetama. Töötuba modereerib Marek Mühlberg (TLÜ Avatud Akadeemia ettevõtluspartnerluse koordinaator).
  3. IMPACT! CAMPAIGN: Hands-On Action. Koostöös Põhja-Tallinna Linnaosavalitsusega viime 3 tunni jooksul ellu väikse miniprojekti füüsilise tervise toetamiseks. Anname oma panuse, et tuua aktiivne elustiil linnaruumi – paneme ühiselt kokku ja seame Põhja-Tallinna parkidesse üles lauatennise lauad.
  4. Paneeldiskussioon, kus otsime vastust küsimusele “Läbipõlemise äärel töötamine – kelle probleem see on?“. Paneeli oleme kutsunud sel teemal arutama ja lahendusi otsima äriettevõtete esindajaid, vaimse ja füüsilise tervise eksperte ning teisi, keda see probleem puudutab ning kellega koos arutada võimalike lahenduste üle. 
Ootame Sind osalema!